CSX - 4GB DDR4 3200MHz CSXD4SO3200-1R16-4GB
0 / 5
0 / 5
Ajánljuk:
Azoknak a felhasználóknak, akik egy megbízható és energiatakarékos memóriamodult keresnek a notebookjukhoz.
Alapvető irodai és multimédiás feladatokhoz, mint pl. internetes böngészés, e-mailezés, szövegszerkesztés, zenehallgatás és videólejátszás.
Akik a memóriabővítéssel szeretnék javítani a notebookjuk teljesítményét.
Csomag tartalma:
1 db CSX Memória Notebook - 4GB DDR4 (3200Mhz, CL22, 1.2V)
Fontos megjegyzések:
A termék kompatibilitását a notebookja specifikációival ellenőrizze!
A memóriamodul beszerelése előtt olvassa el a notebookja kézikönyvét!
| Termék ID: | #6786327 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |