Dell - 16GB DDR4 2933MHz AA579532
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Dell Modell: 16GB DDR4 2933MHz AA579532 Műszaki adatok:
Memória mérete: 16 GB
Memória típusa: DDR4
Frekvencia: 2933 MHz
Késleltetés: CL 21
Hűtőborda: Nem
Darabszám: 1 db
Gyártóspecifikus: Igen
| Termék ID: | #6785397 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |