Dell - 16GB DDR4 3466 MHz AB809244
0 / 5
0 / 5
Dell (AB809244) DELL AB809244 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3466 Mhz
| Termék ID: | #6786145 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3466 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |