Dell - 32GB DDR4 3200MHz AB614353
0 / 5
0 / 5
DELL EMC szerver RAM - 32GB, 3200MHz, DDR4, RDIMM, 16G Base [ R45, R55, R64, R65, R74, R75 ]. - a Toner webáruház Számítástechnika > KOMPONENS > MEMÓRIA > SZERVER kategóriájában kedvező 146507-os áron. Rendeljen DELL EMC szerver RAM - 32GB, 3200MHz, DDR4, RDIMM, 16G Base [ R45, R55, R64, R65, R74, R75 ]. terméket tőlünk gyors kiszállítással! DELL EMC szerver RAM Adatok Csa tolás: DDR4 RDIMM Sebesség: 3200 MHz Formátum: Dual Rank (Registered ECC) Brand: Nem ajánlott más gyártó szervereit bővíteni!Kompatibilitás Rack Szerver R450 | R640 | R650 | R650xs | R740 | R750 | R750xs Torony Szerver - Garancia ciklus: Szerverbe n értékesítve annak garancia idejét veszi fel! A modul eredetét a termékre ragasztott címkén lévő Service tag azonosító és/vagy Order szám jelöli. Meghibásodás esetén ezekre hivatkozva lehet a DELL felé jelenteni.
| Termék ID: | #6785883 |
| Feszültség: | 1.20 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |