Dell - 32GB DDR4 3200MHz AB806062
0 / 5
0 / 5
. Dell 32GB 2Rx8 DDR4 UDIMM 3200MHz ECC A véletlen hozzáférésű memória (RAM) egy olyan hardvertípus, amelyet a számítógép az információk tárolására használ. A memória hozzáadása az egyik legköltséghatékonyabb módja a számítógép teljesítményének javításának. A Memóriaválasztóban kínált Dell márkájú memóriák szigorú minőségbiztosítási és minőségellenőrzési teszteken mentek keresztül annak biztosítása érdekében, hogy az adott Dell rendszerrel működjön, így teljes mértékben kompatibilisek és a Dell által támogatottak. A más gyártóktól származó, nem minősített vagy generikus termékek beszerzése olyan leállásokat okozhat, amelyek komoly költséget jelenthetnek vállalkozásának, és az egész rendszerét veszélybe sodorhatják. A most kínált memóriák sebessége eltérhet az eredeti rendszermemóriától, de a rendszerben való működéshez minősítettek. A memória keverve a rendszer által megengedett legalacsonyabb vagy legmagasabb sebességgel fog működni. . Kompatibilis a következő rendszerekkel: - PowerEdge R250 - PowerEdge R350 - PowerEdge T150 - PowerEdge T350 - Precision Workstation 3450 SFF - Precision Workstation 3450XE SFF - Precision Workstation 3640 Tower - Precision Workstation 3640XE Tower - Precision Workstation 3650 Tower - Precision Workstation 3650XE Tower - Precision Workstation R3930 - Precision Workstation R3930 XL
| Termék ID: | #6786211 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |