Dell - 8GB DDR4 3200MHz AB663419
0 / 5
0 / 5
DELL EMC szerver RAM Adatok Csa tolás: DDR4 UDIMM Sebesség: 3200 MHz Formátum: ECC Brand: Nem ajánlott más gyártó szervereit bővíteni!Kompatibilitás Rack Szerver R240 | R340 Torony Szerver T40 | T140 | T340 Garancia ciklus: Szerverbe n értékesítve annak garancia idejét veszi fel! A modul eredetét a termékre ragasztott címkén lévő Service tag azonosító és/vagy Order szám jelöli. Meghibásodás esetén ezekre hivatkozva lehet a DELL felé jelenteni.
| Termék ID: | #6785949 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |