Exceleram - 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz ED4163216AD
0 / 5
0 / 5
Exceleram Memória, DIMM DDR4, 16GB 3200Mhz (2x8GB), fekete Memória DIMM DDR4 Exceleram 16GB 3200Mhz (2x8GB) Sötét fekete radiátorral, 3200Mhz, 16-20-20, CL16, 1.35V
| Termék ID: | #6786096 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |