Fujitsu - 32GB DDR4 3200MHz PY-ME32UG2
0 / 5
0 / 5
Fujitsu (PY-ME32UG2) 32GB (1x32GB) 2Rx8 DDR4-3200 U ECC
| Termék ID: | #6786399 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |