Fujitsu - 64GB DDR4 2933MHz S26361-F4083-L364
0 / 5
0 / 5
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromostermékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg RAM Memória Fujitsu S26361-F4083-L364 2933 MHz 64 GB DDR4-et verhetetlen áron. Belső memória: 64 GBKapcsolat: 288 pin DIMMTípus: DDR4Sebesség: 2933 MHzRAM Memória: 64 GB DDR4
| Termék ID: | #6785832 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 1x64GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |