Fujitsu - 8GB DDR4 2666Mhz S26361-F3909-L715
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Fujitsu Modell: 8GB DDR4 2666Mhz S26361-F3909-L715 Műszaki adatok:
Típus: DDR4
Órajel: 2666 MHz
Kapacitás: 8 GB
Formátum: Unbuffered ECC
| Termék ID: | #6785887 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |