GeIL - 1GB DDR2 800MHz GX2S6400-1GB
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Geil Modell: 1GB DDR2 800MHz GX2S6400-1GB Leírás: GeIL DBT (Die-hard Burn-in) technológia, amely kimagasló stabilitást, hosszú élettartamot és teljesítményt garantál. Kiváló hőleadás jellemzi. Optimalizált SPD, a 100%-os kompatibilitásért.
| Termék ID: | #6785596 |
| Feszültség: | 1.8 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 5 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |