GOODRAM - 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz IR-XW3200D464L16SA/16GDC
0 / 5
0 / 5
GOODRAM Memória DDR4 16GG 3200MHz CL16 SR DIMM White, IRDM X Series (Kit of 2) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: Az IRDM X egy frissítés az IRDM sorozatra, órajele 3200 MHz. Ezek a paraméterek teszik ezt a modellt mindenki számára elkötelezetté, aki mind nagy teljesítményt, mind megbízhatóságot vár el versenyképes áron. Játékra kész Az IRDM X DDR4 memória 4 GB, 8 GB vagy 16 GB memóriával rendelkezik egy modulban, és elérhető egy- és kétcsatornás konfigurációban (8, 16, 32 GB). A 3200 MHz -es órajel miatt az IRDM X modulok nagyon népszerűek a játékosok és a professzionális felhasználók körében. Legmagasabb minőség Minden IRDM X memóriamodult Lengyelországban (Európában) gyártanak, magasan kiválasztott alkatrészekkel, és többlépcsős minőségi teszteken esnek át, mielőtt útnak indulnak a kiskereskedelmi üzletekbe. Stílusos hőelosztó Az IRDM X modulok továbbfejlesztett egyedi, alacsony profilú hűtőbordákkal vannak felszerelve, amelyek elvezetik a hőt és biztosítják a stabil működést. A hűtőbordák több színben is kaphatók, így a felhasználók személyre szabhatják a memóriát a számítógép burkolatának színéhez vagy a számítógép belső világításához. Főbb jellemzők: Rendelkezésre álló kapacitások: 4GB 8 GB 16 GB DC: 8, 16, 32 GB Elérhető színek: fekete, piros, kék, fehér, piros-szürke DIMM formai tényező Tápfeszültség 1,20 - 1,35 V Frekvencia: 2666, 2800, 3000, 3200 MHz ADATOK Kapacitások: 4, 8, 16 GB egyetlen modulban Dual Channel: 2 x 4 GB Dual Channel: 2 x 8 GB Dual Channel: 2 x 16 GB Memória típusa: DDR4 DIMM Frekvencia: 2666 MHz 2800 MHz 3000 MHz 3200 MHz Késleltetés: 16-18-18, 16-20-20 (3200MHz esetén) Zsetonszervezés: 512 x 8 1024 x 8 Feszültség: 1,20 - 1,35 V CAS Késleltetés: CL16 Kivitel: Dobozos, 2 db-os készlet Memória órajel: 3200 MHz Memória típus: DDR4 Tárolókapacitás: 16 GB
| Termék ID: | #6786278 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |