GOODRAM - 16GB DDR4 2666MHz GR2666D464L19/16G
0 / 5
0 / 5
GOODRAM Memória DDR4 16GB 2666MHz CL19 DIMM Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: Játékra kész A GOODRAM DDR4 memória 4 GB, 8 GB vagy 16 GB memóriával rendelkezik egy modulban, és egy- és kétcsatornás konfigurációban érhető el (8, 16, 32 GB). A 3200 MHz-es órajel frekvenciája nagyszerű választást kínál a GOODRAM számára, függetlenül attól, hogy milyen feladatot kell végrehajtania. Legmagasabb minőség Az összes GOODRAM memóriamodult Lengyelországban (Európában) gyártják, jól megválasztott alkatrészekkel, és többlépcsős minőségi teszteken mennek keresztül, mielőtt útnak indulnának a kiskereskedelmi üzletekbe Energiahatékon yság és stabil működés A régebbi megoldásokhoz képest a DDR4 modulok 1,2 V-os tápfeszültséggel rendelkeznek, ami lehetővé teszi az üzemeltetési költségek csökkentését és az energiamegtakarítás akár 40% -os növekedését. A DDR4 eltérő NYÁK-kialakítása az idősebb generációkkal szemben jelentősen megnöveli a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállást, valamint a készüléken belüli feszültségemelkedéseket. Ennek eredményeként a DDR4 modulokra a legkedvezőtlenebb működési feltételek mellett is megbízhatóság és stabilitás jellemző. ADATOK CAS Késleltetés: CL19 Kivitel: DIMM Memória órajel: 2666 MHz Memória típus: DDR4 Tárolókapacitás: 16 GB
| Termék ID: | #6785524 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |