GOODRAM - 16GB DDR5 5600MHz GR5600D564L46S/16G
0 / 5
0 / 5
GOODRAM DDR5 DIMM 16 GB Formát DIMM napájecí napětí 1,1V frekvence: 5600 MHz doživotní záruka + technická podpora Krok do budoucnosti Naše paměti DDR5 Goodram jsou obrovským technologickým skokem oproti předchozím generacím. Představují také dosud nevídaný výkon. Uživatelé poslední generace rozdíl jistě ocení – moduly DDR5 udávají přibližně 50% nárůst šířky pásma oproti 4. generaci a také dvojnásobný počet bank. Stabilita při takto vysokých frekvencích je zaručena PMIC (Power Management Integrated Circuit), vestavěným integrovaným obvodem pro řízení spotřeby. Vysoká účinnost Mezi výhody použití nejnovější generace modulů Goodram patří efektivnější provoz systému, rychlejší načítání, hladší přepínání mezi aplikacemi a rychlejší provoz s velkým počtem otevřených oken prohlížeče. Použití vhodných technologických řešení umožňuje dosáhnout vyšších taktů, nižší spotřeby a zachování stability modulů DDR5. Spolehlivost Moduly 5. generace využívají technologii On-Die ECC, která umožňuje téměř úplné odstranění bitových chyb. Pro uživatele to znamená vysokou spolehlivost modulů při provádění nejsložitějších operací. Specifikace
| Termék ID: | #6785402 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 46 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |