GOODRAM - 1GB DDR3 1333MHz GR1333S364L9/1G
0 / 5
0 / 5
1GB memória szett, melynek tartalma 1x 1GB GoodRAM SO-DIMM DDR3 1333MHz PC3-10600 | GR1333S364L9/1G
| Termék ID: | #6786100 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |