GOODRAM - 8GB DDR3 1600MHz W-MEM1600R3D48G
0 / 5
0 / 5
Kapacitás: 8 GB; Típus: DDR3 Egyéb; Órajel: 1600 MHz; Memória foglalat: DIMM Egyéb; Darab/csomag: 1 Egyéb
| Termék ID: | #6786317 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |