GOODRAM - 8GB DDR4 2666MHz W-LO26D08G
0 / 5
0 / 5
GOODRAM DDR4 DIMM 8GB 2666MHz CL19 LENOVO - Számítástechnika > PC komponens > Memória Gyártó szimbóluma W-LO26D08GTerméknév GOODRAM DDR4 DIMM 8GB 2666MHz CL19 LENOVOGyártó GOODRAMTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR4Memória kapacitás 8192 MBMemória busz frekvenciája 2666 MHzMemória típusa
Unbuffered
Non-ECC
Memóriák száma a készletben 1CAS Latency (CL) késleltetés CL19Hűtőborda NemTovábbi információk Feszültség: 1.2VTovábbi információkwww. goodram. com [LINK]
| Termék ID: | #6786236 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |