GOODRAM - 8GB DDR4 3200MHz IR-XB3200D464L16SA/8G
0 / 5
0 / 5
Kapacitások 4, 8, 16 GB egyetlen modulban Dual Channel: 2 x 4 GB Dual Channel: 2 x 8 GB Dual Channel: 2 x 16 GB Memória típusa DDR4 DIMM Frekvencia 2666 MHz 2800 MHz 3000 MHz 3200 MHz Késleltetés 16-18-18, 16-20-20 (3200MHz esetén) Zsetonszervezés 512x8 1024x8 Feszültség 1,20 - 1,35 V
| Termék ID: | #6785947 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |