G.SKILL - 8GB (2x4GB) DDR3 1066MHz FA-8500CL7D-8GBSQ
0 / 5
0 / 5
. . G. Skill Value DDR3 SO-DIMM for Mac . Az FA az Apple számára Az Apple Mac rendszereihez tervezett G. SKILL SO-DIMM for Mac sorozatot kézzel tesztelték kompatibilitás, megbízhatóság és stabilitás szempontjából – mindezt a G. SKILL memóriahagyomány szerint. Győződjön meg róla, hogy Mac gépe csúcsformában fut, miközben fényképeket szerkeszt, videókat renderel, böngészik az interneten, vagy egyszerre több feladattal zsonglőrködik. Maced biztonságban van nálunk, nem bájtozunk. . Hatékonyság bővítése + Érték bővítése Tudjuk, hogy Mac-je prémium hardver, és azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek a legtöbbet kihozni belőle. Újraélesztheti Mac-jét a memória bővítésével, ami segíthet a merevlemezről való munkaadatok eltávolításában és a rendszer teljesítményének javításában. Hagyja, hogy programjai ismét gördülékenyebben fussanak. . Élettartam garancia Minden G. SKILL memóriatermékre életre szóló garancia vonatkozik, és a G. SKILL műszaki csapata mindig készen áll arra, hogy teljes körű műszaki támogatást nyújtson a fogyasztóknak online fórumokon, telefonon és e-mailben.
| Termék ID: | #6785855 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |