G.SKILL - Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz F5-5600J4645A16GX2-RM5RW
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6785738 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 46 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |