G.SKILL - Ripjaws M5 RGB 48GB (2x24GB) DDR5 5200MHz F5-5200J4040A24GX2-RM5RK
0 / 5
0 / 5
48 GB, 2 x 24 GB, DDR5 G. Skill Ripjaws M5 RGB. Járulékos komponens: PC, Belső memória: 48 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 2 x 24 GB, Belső memória típusa: DDR5
| Termék ID: | #6785120 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 48 GB |
| Kiszerelés: | 2x24GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |