G.SKILL - Ripjaws V 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz F4-3600C19D-16GVRB
5 / 5
5 / 5
Gyártó: G.SKILL Modell: Ripjaws V 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz F4-3600C19D-16GVRB Leírás: G.Skill F4-3600C19D-16GVRB RipjawsV DDR4 16GB (2x8) 3600MHz CL19 1.35V. Műszaki adatok: Memória típus DIMM Szabvány DDR4 Kapacitás 16 GB Frekvencia (MHz) 36000 Modul Dual-channel Késleltetés CL 19 Hűtő Igen Feszültség 1.35 V
| Termék ID: | #6783803 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |