G.SKILL - Trident Z 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-32GTZSW
5 / 5
5 / 5
modell megnevezése F4-3200C16D-32GTZSW sorozat Trident Z kapacitás 32 GB (2 x 16.384 MB) modulok száma 2 db alak DIMM típus SDRAM DDR4 kapcsolat 288-Pin feszültség 1,2 V és 1,35 V standard DDR4-3200 (PC4-25600) időzítések CAS Latency (CL) 16 RAS-to-CAS Delay (tRCD) 18 RAS-Precharge-Time (tRP) 18 Row Active Time (TRA) 38 XMP 2.0
| Termék ID: | #6783871 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |