G.SKILL - Trident Z Neo 128GB (4x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C18Q-128GTZN
0 / 5
0 / 5
DDR4, 128GB, 3600MHz, Quad Channel, CL18, 1,35V
| Termék ID: | #6784049 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 4x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |