G.SKILL - Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-16GTZN
0 / 5
0 / 5
G. Skill Trident Z Neo (for AMD) DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1.35V XMP 2.0 - Számítástechnika > PC komponens > Memória Gyártó szimbóluma F4-3200C16D-16GTZNTerméknév G. Skill Trident Z Neo (for AMD) DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1.35V XMP 2.0Gyártó G. SkillTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR4Memória kapacitás 16384 MBMemória busz frekvenciája 3200 MHzMemória típusa
Unbuffered
Non-ECC
Memóriák száma a készletben 2CAS Latency (CL) késleltetés CL16Hűtőborda IgenTovábbi információk
Szín: fekete/fehér
RGB világítás
Feszültség: 1.35V
Intel XMP 2.0
Kompatibilis az AMD X570 alaplapokkal
További információkwww. gskill. com [LINK]
| Termék ID: | #6785447 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |