G.SKILL - Trident Z Neo 32GB (4x8GB) DRR4 3600MHz F4-3600C16Q-32GTZNC
0 / 5
0 / 5
G. Skill Trident Z Neo (for AMD) DDR4 32GB (4x8GB) 3600MHz CL16 1.35V XMP 2.0 - Számítástechnika > PC komponens > Memória Gyártó szimbólumaF4-3600C16Q-32GTZNCTermékné vG. Skill Trident Z Neo (for AMD) DDR4 32GB (4x8GB) 3600MHz CL16 1.35V XMP 2.0GyártóG. SkillTermékosztálySDR/DDR/DDR2/DDR3/DD R4 memóriákMemória típusaDDR4Memória kapacitás32768 MBMemória busz frekvenciája3600 MHzMemória típusa
Unbuffered
Non-EC C
Memóriák száma a készletben4CAS Latency (CL) késleltetésCL16HűtőbordaIgenTovábbi információk
Szín: fekete/fehér
RGB világítás
Feszültség: 1.35V
Intel XMP 2.0
Kompatibilis az AMD X570 alaplapokkal
További információkwww. gskill. com [LINK]
| Termék ID: | #6786202 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 4x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |