G.SKILL - Trident Z Neo 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C16D-64GTZN
5 / 5
5 / 5
DDR4, 64GB, 3600MHz, Dual Channel, CL16, 1,45V
| Termék ID: | #6783969 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |