G.SKILL - Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR4 4266MHz F4-4266C19D-64GTZR
0 / 5
0 / 5
. . G. Skill Trident Z RGB DDR4 64GB (2x32GB) 4266MHz CL14 . A legjobb DDR4 még jobb lett! Teljesen látható és élénk RGB LED csík, együtt a díjnyertes Trident Z hűtőbordával, mindez a legmagasabb minőségű alapanyagokból: A Trident Z RGB DDR4 memóriák kombinálják a legélénkebb RGB világítást a páratlan teljesítménnyel. . Teljes RGB skála A fénycsík teljes RGB ragyogásra lett tervezve, a letölthető szoftverrel egyedi effekteket és színbeállításokat végezhetsz! Világításodat szinkronizálhatod kompatibilis alaplapi RGB vezérlőkkel mint pl: Asus AuraSync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light, ASRock PolyChrome Sync . Overclocking Minden Trident Z memória egyedi IC-ket és válogatott páratlan minőségű 10 rétegű PCB-t tartalmaz a maximális jelstabilitás érdekében.
| Termék ID: | #6785627 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 4266 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |