G.SKILL - Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR4 4400MHz F4-4400C19D-64GTZR
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
Memória feszültség: 1,5 V
ECC: N
Belső memória: 64 GB
Intel Extreme Memóriaprofil (XMP): Y
Háttérvilágítás színe: piros/zöld/kék
Memória órajele: 4400 MHz
Memóriacsatornák: kétcsatornás
li>
Háttérvilágítás: Y
Alkatrész: PC/szerver
Memória elrendezés (modulok x méret): 2 x 32 GB
Intel Extreme memória Profil (XMP) verzió: 2.0
CAS késleltetés: 19
SPD profil: Y
Belső memória típusa: DDR4
Pufferelt memória típus: Nem regisztrált (puffereletlen)
| Termék ID: | #6783795 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 4400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |