G.SKILL - Trident Z Royal 128GB (8x16GB) DDR4 3600MHz F4-3600C14Q2-128GTRSA
0 / 5
0 / 5
. . Trident Z RoyalA Trident Z Royal a Trident Z család legújabb tagja. A koronaékszer dizájnnal és aprólékosan kidolgozott, hogy a megfelelő fénytörést biztosító kristályos fénysáv az RGB színeket pompás LED-megvilágításban szórja szét. A csúcsminőségű fényrúd-kialakítást tükröző, arany vagy ezüst színű, polírozott alumínium hőterítők hűtik a memóriamodulokat a klasszikus Trident Z hárombordás kivitelben. A 8 vezérelhető RGB zónával tervezett, megbízhatóság, kompatibilitás és teljesítmény szempontjából az alaplapok széles skáláján tesztelt Trident Z Royal a tökéletes, nagy teljesítményű RGB memória. . Szabadalmaztatott Radiant Crystalline Light BarEgyedülállóan úgy tervezték, hogy szétszórja és megtörje a fényt az egyes DRAM-modulokon található 8 RGB LED-zónából, így csodálatos megvilágítású kijelzőt biztosít a számítógép házába. . Luxus alumínium hűtőbordákTartsa hatékonyan hűvösen a memóriát a masszív CNC-metszetű alumínium hőszórókkal, amelyek fényes arany vagy ezüst színűek. . Szoftveres világításvezérlésA Trident Z Royal világításvezérlő szoftver több mint egy tucat világítási effektust és akár 4 világítási profil kezelését kínálja, valamint lehetőséget biztosít az egyes modulok külön-külön vagy szinkronban történő vezérlésére, így a lehető legteljesebb mértékben testreszabhatja saját színsémáját. Legyen a képzelet a múzsája. . Extrém túlhajtási teljesítményMinden Trident Z Royal DRAM modul kézzel árnyékolt memória IC-kkel van felszerelve egy egyedi 10 rétegű PCB-re, hogy biztosítsák a legjobb jelintegritást a gyors túlhajtás érdekében. . Platform kompatibilitásIntel vagy AMD platformoktól függetlenül minden Trident Z Royal memóriakészlet kompatibilitását és megbízhatóságát tesztelik, így valóban testreszabott PC-t építhet az alaplapok széles választékával. . XMP 2.0 támogatásCsak állítsd be és menj. A legújabb Intel XMP 2.0 profilokkal programozva az egyetlen dolog, ami közted és a túlhajtott teljesítmény között van, az egy egyszerű BIOS-beállítás. . Korlátozott élettartam garanciaMinden G. SKILL memóriatermékre korlátozott élettartamú garancia vonatkozik, és a G. SKILL műszaki csapata mindig készen áll arra, hogy teljes körű műszaki támogatást nyújtson a fogyasztóknak online fórumon, telefonon és e-mailben.
| Termék ID: | #6786263 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 8x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 14 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual quad channel kiszerelés |