G.SKILL - Trident Z Royal 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz F4-3600C14D-32GTRSA
0 / 5
0 / 5
G. Skill Trident Z Royal F4-3600C14D-32GTRSA, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 3600 Mhz, 288-pin DIMM
| Termék ID: | #6783895 |
| Feszültség: | 1.45 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 14 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |