G.SKILL - Trident Z Royal 32GB (2x16GB) DDR4 4000MHz F4-4000C18D-32GTRS
0 / 5
0 / 5
A G. Skill F4-4000C18D-32GTRG egy két darab 16 GB DDR4-4000 (PC4-32000) memóriamodulból álló készlet a Trident Z Royal sorozatból. A teljes kapacitás 32 GB. A modulok 18-22-22-22-42-es késleltetésre vannak programozva 4000 MHz-en, és 1,4 voltos feszültséget igényelnek. Az Intel XMP 2.0 támogatott. A Trident Z Royal sorozat magasfényű hűtőbordákkal rendelkezik, kristályos akril felső peremmel és integrált RGB LED világítással. Trident Z Royal sorozatKapacitás 32 GB (2 x 16,384 MB)Mennyiség 2 dbDIMM típus288 tűs csatlakozóFeszültség 1.4 VoltStandard DDR4-4000 (PC4-32000)Fizikai órajel 2000 MHzIdőzítés CAS késleltetés (CL) 18RAS-CAS késleltetés (tRCD) 22RAS előtöltési idő (tRP) 22Sor-aktív idő (tRAS) 42XMP 2.0 funkció További információk A DDR4 a DDR3 továbbfejlesztése, és számos újítást és előnyt kínál elődjéhez képest, mint például az akár 40%-kal alacsonyabb energiafogyasztás, nagyobb sebesség, nagyobb adatsűrűség (akár 128 GB, a jövőben akár 512 GB kapacitású memóriamodulokat is lehetővé tesz), valamint a fejlett hibajavítási technikák, mint a CRC (Cyclic Redundancy Check), CMD/ADD (On-chip parity detection) és a "Per DRAM Adressability" (DRAM-onkénti címezhetőség) révén javított működési stabilitás.
| Termék ID: | #6783901 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 4000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |