G.SKILL - Value 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz F4-2400C15D-16GNT
5 / 5
5 / 5
Órajel (Mhz):2400, Kapacitás (GB):8, Kiszerelés (modul):2, Idõzítés (CL):15, Memória típus:DDR4, Hűtõborda:Nem, Csomagolás:OEM, doboz nélkül, Feszültség (V):1.2,
| Termék ID: | #6785143 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |