G.SKILL - Zeta R5 Neo 64GB (4x16GB) DDR5 6000MHz F5-6000R3036G16GQ4-ZR5NK
0 / 5
0 / 5
A Zeta R5 Neo sorozatú memóriakészletek túlhajtható teljesítményű DDR5 R-DIMM memóriák, amelyeket kompatibilis AMD munkaállomásrendszerekkel való használatra terveztek. Az AMD EXPO és ECC támogatással a Zeta R5 Neo sorozat a tökéletes túlhúzott teljesítményű memóriamegoldás csúcskategóriás munkaállomás-platf ormokhoz. Túlhúzó teljesítményű DDR5 RDIMM memóriakészletAz AMD Ryzen Threadripper 7000X sorozatú processzorral való használatra terveztékKompatibilis AMD TRX50 alaplap szükséges 4 csatornás támogatássalBeépített ECC és oldalsávos ECCDedikált hőmérsékletérzékelőkAMD EXPO támogatás
| Termék ID: | #6785437 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 4x16GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 30 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |