Hikvision - 4GB DDR4 2666MHz HKED4042BBA1D0ZA1/4G
0 / 5
0 / 5
TELEPÍTŐKNEK
Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONT ELADÓKNAK
Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁN SZEMÉLYEKNEK
Szaké rtő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az info@hik-online. hu e-mail címre!
| Termék ID: | #6786149 |
| Feszültség: | 1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |