Hikvision - 8GB DDR3 1600MHz HKED3082BAA2A0ZA1/8G
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Hikvision Modell: 8GB DDR3 1600MHz HKED3082BAA2A0ZA1/8G Műszaki adatok: Kapacitás (GB):8 GB, Méret:8 GB, Memória órajel (MHz):1600, Memória méret (GB):8, Típus:DDR3, Memória foglalat:DDR3, Idõzítés (CL):11,15, Feszültség (V):1.35V, Frekvencia:1600 MHz, időzítés:CL11, Ktcsatorns:Nem, Ngycsatorns:Nem, Dual Channel Kit:Nem, Quad Channel Kit:Nem, Időzítés:CL11,
| Termék ID: | #6785251 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |