Hikvision - 8GB DDR4 3200MHz HKED4081CAB2F1ZB1/8G
0 / 5
0 / 5
TELEPÍTŐKNEK
Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONT ELADÓKNAK
Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁN SZEMÉLYEKNEK
Szaké rtő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az info@hik-online. hu e-mail címre!
| Termék ID: | #6786336 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |