Hikvision - HIKSEMI 16GB DDR4 3200MHz HS-DIMM-U1(STD)/HSC416U32Z1/HIKER/W
0 / 5
0 / 5
Emeld szintre a géped teljesítményét a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodullal! Unod már, hogy a géped lassú, akadozik és nem bírja a tempót? Szeretn d a kedvenc játékaidat akadásmentesen élvezni, a programokat villámgyorsan futtatni és a multitaskingot profiként űzni? Akkor a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodul a tökéletes megoldás számodra! Ez a csúcstechnológiás memóriamodul forradalmasítja a géped teljesítményét, hihetetlen sebességet és zökkenőmentes működést biztosítva. A 3200 MHz-es sebességnek és a CL22-es késleltetésnek köszönhetően a játékok betöltése villámgyors, a programok futása akadásmentes, a multitasking pedig gyerekjáték lesz. A 16 GB-os kapacitás bőven elegendő a legigényesebb feladatokhoz is, legyen szó játékokról, videószerkesztésről, 3D-s modellezésről vagy bármilyen más memóriavezérelt alkalmazásról. A Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodul nemcsak a teljesítményed, de a pénztárcád is kíméli. Kiváló ár-érték arányának köszönhetően ez a memóriamodul a legjobb befektetés, amit a géped számára tehetsz. Ne habozz, rendeld meg még ma a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodult, és tapasztald meg a különbséget! N e hagyd, hogy a lassú gép visszatartson! Sz erezd be a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodult, és turbózd fel a géped teljesítményét! Ne feledd, a készlet limitált! Ne maradj le róla! ** Dobd fel a géped teljesítményét a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodullal! **** Élvezd a játékokat akadásmentesen! **** Futtasd a programokat villámgyorsan! ⚡**** Légy multitasking profi! **** Spórolj a Hikvision HIKSEMI 16GB DDR4 memóriamodullal! ** ⏱️ Ne habozz, rendeld meg még ma! ⏳
| Termék ID: | #6786338 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |