Hikvision - HIKSEMI RGB 8GB DDR4 3600MHz HSC408U36A02Z4 8G
0 / 5
0 / 5
HIKSEMI Memória DDR4 8GB 3600Mhz DIMM Wave RGB Intel XMP AMD EXPO (HIKVISION) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás:
Model
HS-Udimm-WAV E
Capacity
8GB | 16GB
Interface
DDR4
Frequency
3600MHz
Pi n
288pin
Size(L×W×H mm)
133.25*31.25*1.4
Ope ration temperature
0 °C to 85 °C (32 °Fto185 °F)
Limited warranty period
Lifetime warranty
Weight
83g*2
Adatok:
Kivitel
DIMM
Memó ria órajel
3600 MHz
Memória típus
DDR4
Tárolókapa citás.
8 GB
| Termék ID: | #6784429 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |