HP - 128GB DDR4 2933MHz P11040-B21
0 / 5
0 / 5
HPE (P11040-B21) HPE 128GB 4Rx4 PC4-2933Y-L Smart Kit
| Termék ID: | #6786173 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 1x128GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |