HP - 16GB DDR4 2400MHz 836220-B21
0 / 5
0 / 5
A HPE DDR4 SmartMemory remek teljesítményt, megbízhatóságpt, és hatékonyságot nyújt, és biztosítja HPE ProLiant Gen9, Gen10, Apollo, Synergy, és Blade szerverei fokozott terhelésének hatékony menedzseléséhez szükséges kompatibilitást, kapacitást, és sávszélességet. A HPE SmartMemory egy egyedi, a HPE szerverekhez tervezett technológia, amely optimalizálja a memóriateljesítményt HPE ProLiant Rack és Tower szervereken, Apollo sorozatú szervereken, Blade rendszereken, és Synergy rendszereken.
| Termék ID: | #6785866 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |