HP - 16GB DDR4 2666MHz 7EH99AA
0 / 5
0 / 5
Kapacitás: 16 GBTípus: DDR4DDR4Sebesség: 2666 MHzCsatlakozó: SO-DIMMKésleltetés: CL19RAM Memória: 16 GB1 x 16 GBMemória: 16 GBKompatibilis: Notebook Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromostermékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg RAM Memória HP S1 DDR4 16 GB-et verhetetlen áron.
| Termék ID: | #6786180 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |