HP - 16GB DDR4 3200MHz P06031-B21
0 / 5
0 / 5
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromostermékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg RAM Memória HPE P06031-B21 16 GB DDR4-et verhetetlen áron. RAM Memória: 16 GB1 x 16 GBFeszültség: 1,2 VKapcsolat: 288-pin DIMMTípus: DDR4Kompatibilis: PC/Server
| Termék ID: | #6785944 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |