HP - 32GB DDR4 2933MHz 7ZZ66AA
0 / 5
0 / 5
HP (7ZZ66AA) HP 7ZZ66AA memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2933 MHz
| Termék ID: | #6786303 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |