HP - 32GB DDR4 3200MHz 4S967AA
0 / 5
0 / 5
Kapacitás: 32 GB Memóriafrekvencia: 3200 MHz Formátum: SO-DIMM Típus: DDR4 260-pin Hibaellenőrzés és -javítás (ECC): No
| Termék ID: | #6786226 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |