HP - 32GB DDR5 4800MHz 5S4C0AA
0 / 5
0 / 5
HP 32 GB DDR5-4800 SODIMM memória Memória konfiguráció - 1x 32 GB Memória típusa - DDR5 Modulformátum - SODIMM Átviteli sebesség - 4800 MT/s Feszültség - 1,1 V Tüskék száma - 262 Termékméretek (szélesség x magasság x magasság)69,6 × 30 × 1,2 mm Termék súlya 8 g Mit tartalmaz a doboz Memóriamodul Dokumentáció Kompatibilis termékek HP EliteBook 1040 G9 (6T1P1EA) HP EliteBook 840 G9 (6T1N6EA, 6T1N8EA, 6T1N7EA) HP EliteBook 845 G9 (6T1N9EA, 6T1P0EA) HP EliteBook 860 G9 (6T1P3EA, 6T1P2EA) HP ZBook Firefly 14 G9 (69Q71EA, 69Q70EA, 453A3ES, 453A2ES) HP ZBook Firefly 16 G9 (453A1ES, 453A0ES, 69Q41EA, 452Z9ES) HP ZBook Fury 16 G9 (62U33EA, 62U62EA) HP ZBook Power G9 (69Q25EA, 69Q52EA, 69Q32EA, 69Q33EA, 69Q54EA, 69Q22EA) HP ZBook Studio 16 G9 (451V1ES, 62U23EA, 62U04EA, 62U30EA, 451U9ES, 451V0ES) EAN: 0196337609266
| Termék ID: | #6785786 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |