HP - 8GB (1x8GB) DDR3 1333MHz 500662-B21
0 / 5
0 / 5
Gyártó: HP Modell: 8GB 1x8GB DDR3 1333MHz 500662-B21 Leírás:
Tárolókapacitás. : 8192
Mem. Típus: DDRIII
Memória Tokozás: 240-pin DIMM
Kiszerelés: n. a.
Mem. órajel: 1333
| Termék ID: | #6786171 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |