HP - 8GB DDR4 2666MHz 3PL81AA
0 / 5
0 / 5
HP (3PL81AA) HP 8GB DDR4-2666 (1x8GB) nECC RAM for Z4 G4 Core X
| Termék ID: | #6786159 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |