HP - 8GB DDR4 2666MHz 7EH98AA#ABB
0 / 5
0 / 5
HP S1 Series Memória, 8GB DDR4, 2666MHz CL19 Optimális minőségNagy teljesítményű DDR4 memória, a memória negyedik generációja, amely jelentősen javítja a laptopok teljesítményét. Erős stabilitásMegfelel a JEDEC-szabványoknak, optimális memóriarészecskékkel rendelkezik, és szigorú teszteken esett át az alkatrészek minőségének biztosítása érdekében. Széles körű kompatibilitás és jobb stabilitásÁtment a főbb alaplapmárkák kompatibilitási tesztjén, és hosszú távú és stabil működést biztosít a különböző platformokon. Nagy teljesítményA következő generációs DDR4 memória számos modell közül választhat, amelyek fő frekvenciája akár 2400-2666 MHz is lehet, és amelyek alkalmasak a laptopok memóriájának cseréjére és frissítésére, így zökkenőmentes működési élményt nyújtanak. Energiahatékonyság és környezeti biztonság a nagy igénybevételű munkaterhelésekhezAlacsony, 1,2 V-os feszültségen működik, nagy hatékonysággal és alacsony energiafogyasztással. Javítja a stabilitást a folyamatos nagy intenzitású működéshez, miközben megfelel a környezetvédelem RoHS-szabványainak.
| Termék ID: | #6786065 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |