HP - 8GB DDR4 3200MHz 141J2AA
0 / 5
0 / 5
HP (141J2AA) HP 8 GB (1 x 8 GB) 3200 DDR4 ECC SODIMM memory module
| Termék ID: | #6786002 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |